VPE-1 payvandlash pozitsioneri
✧ Kirish
1.Standart 2 o'qli tishli g'ildirakni payvandlash Pozitsioner ish qismlarini egish va aylantirish uchun asosiy yechimdir.
2. Ish stoli aylantirilishi (360° da) yoki qiyshaytirilishi (0-90° da) mumkin, bu esa ish qismini eng yaxshi holatda payvandlash imkonini beradi va motorli aylanish tezligi VFD boshqaruvidir.
3. Payvandlash jarayonida biz aylanish tezligini talablarimizga muvofiq sozlashimiz mumkin. Aylanish tezligi masofadan boshqarish pultida raqamli displeyda ko'rsatiladi.
4. Quvur diametri farqiga ko'ra, u quvurni ushlab turish uchun 3 ta jag' patronini ham o'rnatishi mumkin.
5. Belgilangan balandlikdagi pozitsioner, gorizontal aylanish stoli, qo'lda yoki gidravlik 3 o'qli balandlikni sozlash pozitsionerlari barchasi Weldsuccess Ltd. kompaniyasidan mavjud.
✧ Asosiy texnik xususiyatlar
| Model | VPE-1 |
| Burilish qobiliyati | Maksimal 1000 kg |
| Stol diametri | 1000 mm |
| Aylanish motori | 0,75 kVt |
| Aylanish tezligi | 0,05-0,5 rpm |
| Eğimli motor | 1.1 kVt |
| Eğim tezligi | 0,67 rpm |
| Eğim burchagi | 0~90°/ 0~120° daraja |
| Maks. Eksantrik masofa | 150 mm |
| Maksimal tortishish masofasi | 100 mm |
| Kuchlanishi | 380V±10% 50Hz 3 fazali |
| Boshqaruv tizimi | Masofadan boshqarish pulti 8m kabeli |
| Tanlovlar | Payvandlash patroni |
| Gorizontal stol | |
| 3 o'qli gidravlik pozitsioner |
✧ Ehtiyot qismlar brendi
Xalqaro biznes uchun Weldsuccess payvandlash rotatorlarining uzoq vaqt xizmat qilishini ta'minlash uchun barcha mashhur ehtiyot qismlar brendlaridan foydalanadi. Hatto yillar o'tib singan ehtiyot qismlar ham, oxirgi foydalanuvchi ehtiyot qismlarni mahalliy bozorda osongina almashtirishi mumkin.
1. Chastotani o'zgartirgich Damfoss brendidan.
2.Motor Invertek yoki ABB brendidan.
3. Elektr elementlari Schneider brendidir.
✧ Boshqaruv tizimi
1. Aylanish tezligi displeyi, oldinga aylantirish, teskari aylantirish, yuqoriga egish, pastga egish, quvvat chiroqlari va favqulodda to'xtatish funktsiyalari bilan qo'l boshqaruv qutisi.
2. Quvvat tugmasi, quvvat chiroqlari, signalizatsiya, tiklash funktsiyalari va favqulodda to'xtatish funktsiyalari bilan jihozlangan asosiy elektr shkafi.
3. Aylanish yo'nalishini boshqarish uchun oyoq pedali.
✧ Ishlab chiqarish jarayoni
WELDSUCCESS ishlab chiqaruvchisi sifatida biz asl po'lat plitalarni kesish, payvandlash, mexanik ishlov berish, burg'ulash teshiklari, yig'ish, bo'yash va yakuniy sinovdan o'tkazish orqali payvandlash pozitsionerini ishlab chiqaramiz.
Shu tarzda, biz ISO 9001:2015 sifat menejmenti tizimimizga muvofiq barcha ishlab chiqarish jarayonini nazorat qilamiz va mijozlarimiz yuqori sifatli mahsulotlarni olishlarini ta'minlaymiz.
✧ Oldingi loyihalar



