VPE-0.1 Kichik himoyalanadigan 100 kg pozitsioner
✧ Kirish
Kichik yengil 100 kg payvandlash pozitsioneri - bu bir xil ko'chma payvandlash pozitsioneri, uning o'z og'irligi ham yengil, shuning uchun biz uni payvandlash talablariga muvofiq osongina ko'chirishimiz mumkin. Payvandlash kuchlanishi ham 110V, 220V va 380V va boshqalar bo'lishi mumkin, moslashtirilgan kuchlanish.
Aylanish tezligi tugma yordamida sozlanishi mumkin. Ishchi payvandlash talablariga muvofiq mos aylanish tezligini o'rnatishi mumkin.
Qo'lda payvandlash paytida aylanish yo'nalishini oyoq pedalining tugmasi bilan boshqarish mumkin. Ishchi uchun aylanish yo'nalishini o'zgartirish qulayroq.
1.Standart 2 o'qli tishli g'ildirakni payvandlash Pozitsioner ish qismlarini egish va aylantirish uchun asosiy yechimdir.
2. Ish stoli aylantirilishi (360° da) yoki qiyshaytirilishi (0-90° da) mumkin, bu esa ish qismini eng yaxshi holatda payvandlash imkonini beradi va motorli aylanish tezligi VFD boshqaruvidir.
✧ Asosiy texnik xususiyatlar
| Model | VPE-0.1 |
| Burilish qobiliyati | Maksimal 100 kg |
| Stol diametri | 400 mm |
| Aylanish motori | 0,18 kVt |
| Aylanish tezligi | 0,4-4 rpm |
| Eğimli motor | Qo'llanma |
| Eğim tezligi | Qo'llanma |
| Eğim burchagi | 0 ~ 90° daraja |
| Maks. Eksantrik masofa | 50 mm |
| Maksimal tortishish masofasi | 50 mm |
| Kuchlanishi | 380V±10% 50Hz 3 fazali |
| Boshqaruv tizimi | Masofadan boshqarish pulti 8m kabeli |
| Tanlovlar | Payvandlash patroni |
| Gorizontal stol | |
| 3 o'qli gidravlik pozitsioner |
✧ Ehtiyot qismlar brendi
1. Chastotani o'zgartirgich Damfoss brendidan.
2.Motor Invertek yoki ABB brendidan.
3. Elektr elementlari Schneider brendidir.
✧ Boshqaruv tizimi
1. Aylanish tezligi displeyi, oldinga aylantirish, teskari aylantirish, yuqoriga egish, pastga egish, quvvat chiroqlari va favqulodda to'xtatish funktsiyalari bilan qo'l boshqaruv qutisi.
2. Quvvat tugmasi, quvvat chiroqlari, signalizatsiya, tiklash funktsiyalari va favqulodda to'xtatish funktsiyalari bilan jihozlangan asosiy elektr shkafi.
3. Aylanish yo'nalishini boshqarish uchun oyoq pedali.
✧ Ishlab chiqarish jarayoni
Kichik yengil payvandlash pozitsioneri kichik ish qismlari uchun mo'ljallangan, 100 kg og'irlikdagi payvandlash pozitsioneri motorli aylanish va qo'lda qiyshayish bilan jihozlangan, vintni sozlash uchun bir qo'lli g'ildirakli qiyshayish tizimi, vint esa vitesni sozlash uchun ishlatiladi, shunda pozitsioner 0-90 daraja qiyshayish burchagini aniqlaydi. Hatto qiyshayish ham qo'lda g'ildiraklar yordamida amalga oshiriladi, lekin qo'l vinti va tishli g'ildirak yordamida uni sozlash oson.
Weldsuccess payvandlash pozitsionerini asl po'lat plitalarni sotib olish va CNC kesish orqali ishlab chiqaradi. IS0 9001: 2015 tasdiqlashi bilan biz har bir ishlab chiqarish jarayonida sifatni nazorat qilamiz.
✧ Oldingi loyihalar









