VPE-0.3 Manuel egilish 0-90 daraja payvandlash joylashuvi
✧ Kirish
✧ Asosiy texnik xususiyatlar
| Model | VPE-0.3 |
| Burilish qobiliyati | Maksimal 300 kg |
| Stol diametri | 600 mm |
| Aylanish motori | 0,37 kVt |
| Aylanish tezligi | 0,3-3 rpm |
| Eğimli motor | Qo'llanma |
| Eğim tezligi | Qo'llanma |
| Eğim burchagi | 0~90° |
| Maks. Eksantrik masofa | 50 mm |
| Maksimal tortishish masofasi | 50 mm |
| Kuchlanishi | 380V±10% 50Hz 3 fazali |
| Boshqaruv tizimi | Masofadan boshqarish pulti 8m kabeli |
| Tanlovlar | Payvandlash patroni |
| Gorizontal stol | |
| 3 o'qli gidravlik pozitsioner |
✧ Ehtiyot qismlar brendi
Xalqaro biznes uchun Weldsuccess payvandlash rotatorlarining uzoq vaqt xizmat qilishini ta'minlash uchun barcha mashhur ehtiyot qismlar brendlaridan foydalanadi. Hatto yillar o'tib singan ehtiyot qismlar ham, oxirgi foydalanuvchi ehtiyot qismlarni mahalliy bozorda osongina almashtirishi mumkin.
1. Chastotani o'zgartirgich Damfoss brendidan.
2.Motor Invertek yoki ABB brendidan.
3. Elektr elementlari Schneider brendidir.
✧ Boshqaruv tizimi
1. Aylanish tezligi displeyi, oldinga aylantirish, teskari aylantirish, yuqoriga egish, pastga egish, quvvat chiroqlari va favqulodda to'xtatish funktsiyalari bilan qo'l boshqaruv qutisi.
2. Quvvat tugmasi, quvvat chiroqlari, signalizatsiya, tiklash funktsiyalari va favqulodda to'xtatish funktsiyalari bilan jihozlangan asosiy elektr shkafi.
3. Aylanish yo'nalishini boshqarish uchun oyoq pedali.
✧ Ishlab chiqarish jarayoni
WELDSUCCESS ishlab chiqaruvchisi sifatida biz asl po'lat plitalarni kesish, payvandlash, mexanik ishlov berish, burg'ulash teshiklari, yig'ish, bo'yash va yakuniy sinovdan o'tkazish orqali payvandlash pozitsionerini ishlab chiqaramiz.
Shu tarzda, biz ISO 9001:2015 sifat menejmenti tizimimizga muvofiq barcha ishlab chiqarish jarayonini nazorat qilamiz va mijozlarimiz yuqori sifatli mahsulotlarni olishlarini ta'minlaymiz.
✧ Nima uchun bizni tanlash kerak
2006-yildan beri biz ISO 9001:2015 sifat menejmenti tizimidan o'tdik, biz asl material po'lat plitalaridan sifatni nazorat qilamiz. Savdo guruhimiz buyurtmani ishlab chiqarish guruhiga o'tkazganda, shu bilan birga asl po'lat plitalardan tortib tayyor mahsulot ishlab chiqarilishigacha sifatni tekshirishni talab qiladi. Bu bizning mahsulotlarimiz mijozlar talablariga javob berishini ta'minlaydi.
Shu bilan birga, barcha mahsulotlarimiz 2012-yildan boshlab Idoralar tomonidan tasdiqlandi, shuning uchun biz Yevropa bozoriga bemalol eksport qila olamiz.
✧ Oldingi loyihalar




