Raqamli tezlikni boshqarish displeyi bilan 10 tonnalik og'ir yuk ko'taruvchi quvur payvandlash pozitsioneri avtomatik
✧ Kirish
1. Tirsak payvandlash pozitsioneri asosan ish stoli aylanadigan blok va egish bloki hamda elektr boshqaruv tizimidan iborat.
2. Motorli egish va aylantirish orqali tirsakli payvandlash joylashtirgichi ish qismini ideal ish joylashtirgichida yasashi mumkin.
3. Eng yaxshi payvandlash tezligiga erishish uchun ish stolining aylanishi pog'onasiz chastota konversiyasi orqali boshqariladi.
4. Ish stolining masofadan ishlashini amalga oshirish uchun masofadan boshqarish pultidan foydalanish, shuningdek, ulanish jarayonini amalga oshirish uchun operatsion mashinalarga ulanishi mumkin.
5. Manipulyator va osma avtomatik payvandlash mashinasi bilan bog'lanish ishlarini amalga oshirish uchun interfeysni chetga surib qo'ying, avtomatik payvandlash markaziga erishing.
6. Bosim idishlari, metallurgiya, elektr energiyasi, kimyo sanoati, mexanik va metall konstruktsiyalarni o'z ichiga olgan qo'llanilish sanoati.
✧ Asosiy texnik xususiyatlar
| Model | AHVPE-10 |
| Burilish qobiliyati | Maksimal 10000 kg |
| Stol diametri | 2000 mm |
| Markaziy balandlikni sozlash | Bolt / Shlangi qo'lda |
| Aylanish motori | 3 kVt |
| Aylanish tezligi | 0,05-0,5 rpm |
| Eğimli motor | 4 kVt |
| Eğim tezligi | 0,14 rpm |
| Eğim burchagi | 0~90°/ 0~120° daraja |
| Maks. Eksantrik masofa | 200 mm |
| Maksimal tortishish masofasi | 400 mm |
| Kuchlanishi | 380V±10% 50Hz 3 fazali |
| Boshqaruv tizimi | Masofadan boshqarish pulti 8m kabeli |
| Rang | Moslashtirilgan |
| Kafolat | 1 yil |
| Tanlovlar | Payvandlash patroni |
| Gorizontal stol | |
| 3 o'qli gidravlik pozitsioner |
✧ Ehtiyot qismlar brendi
Xalqaro biznes uchun Weldsuccess payvandlash rotatorlarining uzoq vaqt xizmat qilishini ta'minlash uchun barcha mashhur ehtiyot qismlar brendlaridan foydalanadi. Hatto yillar o'tib singan ehtiyot qismlar ham, oxirgi foydalanuvchi ehtiyot qismlarni mahalliy bozorda osongina almashtirishi mumkin.
1. Chastotani o'zgartirgich Damfoss brendidan.
2.Motor Invertek yoki ABB brendidan.
3. Elektr elementlari Schneider brendidir.
✧ Boshqaruv tizimi
1. Odatda qo'l boshqaruv qutisi va oyoq tugmasi bilan payvandlash joylashtirgichi.
2. Bir qo'lli quti, ishchi oldinga aylantirish, teskari aylantirish, favqulodda to'xtatish funktsiyalarini boshqarishi, shuningdek, aylanish tezligi displeyi va quvvat chiroqlariga ega bo'lishi mumkin.
3. Weldsuccess Ltd tomonidan ishlab chiqarilgan barcha payvandlash pozitsioner elektr shkafi. Asosiy elektr elementlarning barchasi Schneiderdan.
4. Ba'zan biz payvandlash pozitsionerini PLC boshqaruvi va RV vites qutilari bilan qildik, ular robot bilan birgalikda ishlashi mumkin.
✧ Ishlab chiqarish jarayoni
WELDSUCCESS ishlab chiqaruvchisi sifatida biz asl po'lat plitalardan kesish, payvandlash, mexanik ishlov berish, burg'ulash teshiklari, yig'ish, bo'yash va yakuniy sinovdan o'tkazish uchun payvandlash rotatorlarini ishlab chiqaramiz.
Shu tarzda, biz ISO 9001:2015 sifat menejmenti tizimimizga muvofiq barcha ishlab chiqarish jarayonini nazorat qilamiz va mijozlarimiz yuqori sifatli mahsulotlarni olishlarini ta'minlaymiz.
✧ Oldingi loyihalar










