AHVPE-1 Balandlikni sozlash payvandlash pozitsioneri
✧ Kirish
Balandlikni sozlash 2 o'qli tishli qiyshiq payvandlash Pozitsioner ish qismlarini qiyshaytirish va aylantirish uchun asosiy yechimdir. U turli o'lchamdagi ish qismlariga qarab markaz balandligini sozlashi mumkin.
Ish stoli (360° da) aylantirilishi yoki (0-90° da) qiyshaytirilishi mumkin, bu esa ish qismini eng yaxshi holatda payvandlash imkonini beradi va motorli aylanish tezligi VFD tomonidan boshqariladi.
Bizning ustaxonamizda ishlab chiqarish jarayonida ba'zan bizda kattaroq o'lchamdagi ish qismi bo'ladi, bu vaqtda bizga markaziy balandligi yuqori bo'lgan payvandlash pozitsioneri kerak bo'ladi. Keyin balandlikni sozlash payvandlash pozitsioneri foydali bo'ladi. U balandlikni qo'lda murvat bilan sozlashi mumkin. Mijoz pozitsioner balandligini turli ish qismlariga qarab sozlashi mumkin.
Balandlikni sozlash payvandlash pozitsiyasi aslida 3 o'qli, biri aylanish uchun, tezligi sozlanishi. Biri qiyshayish uchun, qiyshayish burchagi maksimal 0-135 daraja bo'lishi mumkin. Oxirgi o'q vertikal balandlikni sozlash uchun.
Payvandlash paytida stolning aylanish tezligi sozlanishi mumkin, biz kerak bo'lganda sekinroq yoki tezroq sozlashimiz mumkin. Aylanish yo'nalishini oyoq pedali bilan ham boshqarish mumkin, bu payvandlash paytida ishchilar uchun ancha qulayroq.
Turli xil quvur diametrlari uchun uchta jag'li bog'lovchi payvandlash patronlari ham mavjud, Weldsuccess payvandlash patronlarini yetkazib berishdan oldin tayyor holda o'rnatadi. Oxirgi foydalanuvchi yukni qabul qilganda, uni to'g'ridan-to'g'ri ishlatishi mumkin.
✧ Asosiy texnik xususiyatlar
| Model | AHVPE-1 |
| Burilish qobiliyati | Maksimal 1000 kg |
| Stol diametri | 1000 mm |
| Markaziy balandlikni sozlash | Bolt / Shlangi qo'lda |
| Aylanish motori | 0,75 kVt |
| Aylanish tezligi | 0,05-0,5 rpm |
| Eğimli motor | 1.1 kVt |
| Eğim tezligi | 0,67 rpm |
| Eğim burchagi | 0~90°/ 0~120° daraja |
| Maks. Eksantrik masofa | 150 mm |
| Maksimal tortishish masofasi | 100 mm |
| Kuchlanishi | 380V±10% 50Hz 3 fazali |
| Boshqaruv tizimi | Masofadan boshqarish pulti 8m kabeli |
| Tanlovlar | Payvandlash patroni |
| Gorizontal stol | |
| 3 o'qli gidravlik pozitsioner |
✧ Ehtiyot qismlar brendi
Xalqaro biznes uchun Weldsuccess payvandlash rotatorlarining uzoq vaqt xizmat qilishini ta'minlash uchun barcha mashhur ehtiyot qismlar brendlaridan foydalanadi. Hatto yillar o'tib singan ehtiyot qismlar ham, oxirgi foydalanuvchi ehtiyot qismlarni mahalliy bozorda osongina almashtirishi mumkin.
1. Chastotani o'zgartirgich Damfoss brendidan.
2.Motor Invertek yoki ABB brendidan.
3. Elektr elementlari Schneider brendidir.
✧ Boshqaruv tizimi
1. Odatda qo'l boshqaruv qutisi va oyoq tugmasi bilan payvandlash joylashtirgichi.
2. Bir qo'lli quti, ishchi oldinga aylantirish, teskari aylantirish, favqulodda to'xtatish funktsiyalarini boshqarishi, shuningdek, aylanish tezligi displeyi va quvvat chiroqlariga ega bo'lishi mumkin.
3. Weldsuccess Ltd tomonidan ishlab chiqarilgan barcha payvandlash pozitsioner elektr shkafi. Asosiy elektr elementlarning barchasi Schneiderdan.
4. Ba'zan biz payvandlash pozitsionerini PLC boshqaruvi va RV vites qutilari bilan qildik, ular robot bilan birgalikda ishlashi mumkin.
✧ Ishlab chiqarish jarayoni
WELDSUCCESS ishlab chiqaruvchisi sifatida biz asl po'lat plitalardan kesish, payvandlash, mexanik ishlov berish, burg'ulash teshiklari, yig'ish, bo'yash va yakuniy sinovdan o'tkazish uchun payvandlash rotatorlarini ishlab chiqaramiz.
Shu tarzda, biz ISO 9001:2015 sifat menejmenti tizimimizga muvofiq barcha ishlab chiqarish jarayonini nazorat qilamiz va mijozlarimiz yuqori sifatli mahsulotlarni olishlarini ta'minlaymiz.
✧ Oldingi loyihalar








