L tipidagi seriyali avtomatik joylashtirgich
✧ Kirish
1.L tipidagi payvandlash pozitsioneri ish qismlarini aylantirish uchun asosiy yechimdir.
2. Ish stolini (360° da) aylantirish va chapga yoki o'ngga ag'darish mumkin, bu ish qismini eng yaxshi holatda payvandlash imkonini beradi va motorli aylanish tezligi VFD boshqaruvidir.
3. Payvandlash jarayonida biz aylanish tezligini talablarimizga muvofiq sozlashimiz mumkin. Aylanish tezligi masofadan boshqarish pultida raqamli displeyda ko'rsatiladi.
4. Quvur diametri farqiga ko'ra, u quvurni ushlab turish uchun 3 ta jag' patronini ham o'rnatishi mumkin.
5. Belgilangan balandlikdagi pozitsioner, gorizontal aylanish stoli, qo'lda yoki gidravlik 3 o'qli balandlikni sozlash pozitsionerlari barchasi Weldsuccess Ltd. kompaniyasidan mavjud.
✧ Asosiy texnik xususiyatlar
| Model | L-06 dan L-200 gacha |
| Burilish qobiliyati | Maksimal 600 kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T / 15T / 20T |
| Stol diametri | 1000 mm ~ 2000 mm |
| Aylanish motori | 0,75 kVt ~ 7,5 kVt |
| Aylanish tezligi | 0.1~1 / 0.05-0.5 rpm |
| Kuchlanishi | 380V±10% 50Hz 3 fazali |
| Boshqaruv tizimi | Masofadan boshqarish pulti 8m kabeli |
| Tanlovlar | Vertikal bosh joylashtirgich |
| 2 o'qli payvandlash pozitsioneri | |
| 3 o'qli gidravlik pozitsioner |
✧ Ehtiyot qismlar brendi
Weldsuccess uskunalarning sifatini ta'minlash uchun barcha mashhur brend ehtiyot qismlaridan foydalanadi. Ayniqsa, xalqaro biznes uchun, agar shoshilinch baxtsiz hodisa yuz bersa, oxirgi foydalanuvchi ehtiyot qismlarni o'z mahalliy bozorida almashtirishi mumkinligini ta'minlaymiz.
1. Mashina VFD chastota o'zgartirgichi biz Schneider yoki Danfoss bo'ladi.
2. Payvandlash pozitsioner motori mashhur ABB yoki Invertek brendidan.
3. Elektr elementlari va o'rni barchasi Schneider.
✧ Boshqaruv tizimi
1.L tipidagi payvandlash pozitsioneri ba'zan robot bilan birgalikda ishlaydi. Shu tarzda, weldsuccess ish aniqligini ta'minlash uchun RV vites qutilaridan foydalanadi.
2. Odatda bitta masofadan boshqarish pultiga ega payvandlash pozitsioneri. U mashinaning aylanish tezligini, aylanish yo'nalishini va payvandlash mashinasining egilish yo'nalishini boshqarishi mumkin.
3. Foydalanish xavfsizligini ta'minlash uchun E-stop tugmasi bilan barcha boshqaruv tizimi.
✧ Oldingi loyihalar
1. To'liq avtomatik ishlash uchun robot tizimi bilan ishlaydigan 1.L tipidagi pozitsioner ishchi aloqasi eng samarali tizimdir. Biz ushbu tizimni ekskavator nurlarini payvandlash uchun ishlab chiqamiz.
2. Shuningdek, barcha yo'nalishlarda burilish uchun umumiy boshqaruv tizimiga ega L tipidagi payvandlash pozitsiyasi va ishchiga eng yaxshi payvandlash holatini olishga yordam beradi.








