Kamera monitori va lazer ko'rsatkichi bilan 3030 ustunli bum
✧ Kirish
Bosim idishlari, shamol minorasi va neft baklarining choklarini payvandlash uchun payvandlash ustunli bom manipulyatori. Weldsuccess Ltd to'liq payvandlash ustunli bomini Xitoy yoki Lincoln AQShning original ARRA quvvat manbai bilan ta'minlaydi. Quvvat manbai NA-3, NA-5 va Max-10 yoki Max-19 boshqaruv moslamasiga ega Lincoln DC-600 / Lincoln DC-1000 va Lincoln AC / DC – 1000 ning bitta simli yoki tandem simlari bo'lishi mumkin.
Lazer ko'rsatkichi, kamera monitori va oqimni tiklash tizimi uchun qo'shimcha ehtiyot qismlar bilan jihozlangan ustunli bom. To'liq payvandlash tizimi bakning ichki va tashqi choklarini payvandlashni osonlashtiradi.
1. Payvandlash ustunli bom shamol minorasi, bosimli idishlar va tanklarni tashqi va ichki bo'ylama choklarni payvandlash yoki aylana payvandlash uchun keng qo'llaniladi. Bizning payvandlash rotator tizimimiz bilan birgalikda foydalanilganda avtomatik payvandlash amalga oshiriladi.
2. Payvandlash pozitsionerlari bilan birgalikda foydalanish flanjlarni payvandlash uchun ham qulayroq bo'ladi.
3. Ish qismlarining uzunligiga qarab, biz harakatlanuvchi g'ildiraklar asosidagi ustunli bumni ham yasaymiz. Shunday qilib, u uzun bo'ylama choklarni payvandlash uchun ham mavjud.
4. Payvandlash ustuni bomiga biz MIG quvvat manbaini, SAW quvvat manbaini va AC/DC tandem quvvat manbaini ham o'rnatishimiz mumkin.
5. Payvandlash ustunli bom tizimi qo'shaloq zanjir orqali ko'tariladi. Shuningdek, u zanjir singan taqdirda ham foydalanish xavfsizligini ta'minlash uchun yiqilishga qarshi tizimga ega.
6. Avtomatik payvandlashni amalga oshirish uchun fluxni tiklash mashinasi, payvandlash kamerasi monitori va lazer ko'rsatkichi mavjud. Ishlaydigan video uchun bizga elektron pochta orqali xabar yuborishingiz mumkin.
✧ Asosiy texnik xususiyatlar
| Model | MD 3030 C&B |
| Boom uchi yuk ko'tarish qobiliyati | 250 kg |
| Vertikal bom sayohati | 3000 mm |
| Vertikal bom tezligi | 1100 mm/min |
| Gorizontal bom harakati | 3000 mm |
| Gorizontal tezlik | 175-1750 mm/min VFD |
| Boom uchi o'zaro faoliyat slayd | Motorli 150*150 mm |
| Aylanish | ±180°Qulfli qo'lda |
| Sayohat yo'li | Motorli sayohat |
| Kuchlanishi | 380V±10% 50Hz 3 fazali |
| Boshqaruv tizimi | Masofadan boshqarish pulti 10 metrli kabel |
| Rang | RAL 3003 RED+9005 Qora |
| Variantlar-1 | Lazer ko'rsatkichi |
| Variantlar -2 | Kamera monitori |
| Variantlar-3 | Fluxni tiklash mashinasi |
✧ Ehtiyot qismlar brendi
1. Ustunli lift tormoz motori va bum o'zgaruvchan chastotali motor Invertek kompaniyasidan to'liq Idoralar tomonidan tasdiqlangan.
2. O'zgaruvchan chastota drayveri Schneider yoki Danfoss tomonidan ishlab chiqarilgan bo'lib, ham CE, ham UL tomonidan tasdiqlangan.
3. Barcha payvandlash ustuni bumining ehtiyot qismlari, agar bir necha yil o'tgach, oxirgi foydalanuvchi mahalliy bozorida baxtsiz hodisa yuz bergan bo'lsa, osongina almashtirilishi mumkin.
✧ Boshqaruv tizimi
1. Ish xavfsizligini ta'minlash uchun yiqilishga qarshi tizimga ega ustunli bom lift. Barcha ustunli bom oxirgi foydalanuvchiga yetkazib berishdan oldin yiqilishga qarshi tizimni sinovdan o'tkazdi.
2. Sayohat aravachasi, shuningdek, relslarga xavfsizlik ilgagi bilan birga harakatlanishning yiqilib tushmasligini ta'minlash uchun.
3. Har bir ustunning barchasi quvvat manbai platformasi bilan jihozlangan.
4.Flux tiklash mashinasi va quvvat manbai birlashtirilishi mumkin.
5. Ustunli bum, bumni yuqoriga / pastga / oldinga va orqaga harakatlanishni hamda oldinga va orqaga harakatlanishni boshqarish uchun bitta masofadan boshqarish qutisiga ega.
6. Agar ustunli bum ARW quvvat manbai bilan o'rnatilgan bo'lsa, payvandlashni boshlash, payvandlashni to'xtatish, simni uzatish va simni orqaga qaytarish funksiyalariga ega masofadan boshqarish qutisi.
✧ Oldingi loyihalar
WELDSUCCESS ishlab chiqaruvchisi sifatida biz asl po'lat plitalarni kesish, payvandlash, mexanik ishlov berish, burg'ulash teshiklari, yig'ish, bo'yash va yakuniy sinovdan o'tkazish orqali payvandlash ustunli bomni ishlab chiqaramiz.
Shu tarzda, biz ISO 9001:2015 sifat menejmenti tizimimizga muvofiq barcha ishlab chiqarish jarayonini nazorat qilamiz va mijozlarimiz yuqori sifatli mahsulotlarni olishlarini ta'minlaymiz.








